wake up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the mind is a terrible place to get lost in
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mad Things

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mad Things   Mad Things Icon_minitimePir. 01 18, 2010 7:15 pm

okay, nusprendžiau parodyti čia savo keverzones su planšetė...perspėju, mano piešiniai tragiški taigi jeigu nenorit, kad smegenys pro ausis išvarvėtu nuo baisių piešinių nežiūrėkit žemyn, nes aš neatsakysiu už žalą jūsų smegenims ir akims nei teisme, nei finansiškai
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Rao
ur rlly gay
Rao


Pranešimų skaičius : 3136
Taškai : 60754
Join date : 2009-07-23
Miestas : Myself

Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 2:19 pm

Kaaaaaip tuuu taaaaippp grraaaaaažiiiiaaaaai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 2:28 pm

*cough* gal turėjai omenį kaip aš taip baisiai? ne man rimtai šiaip bloga nuo mano piešinių...vienintelis kuris man biški gražus yra tik tas juodas scketch'as...nes prie jo apie 3 valandas sedėjau na bet jei šitaip tai ačiū...gal Mad Things 618166
Atgal į viršų Go down
Rao
ur rlly gay
Rao


Pranešimų skaičius : 3136
Taškai : 60754
Join date : 2009-07-23
Miestas : Myself

Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 2:37 pm

Ne, labai gražiai. Kiečiausias tas oranžinis su kryžium ir light'as *inlove* Mad Things 2159460562
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 3:38 pm

Graaažūs. (:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 3:53 pm

Gražus juodas sketchas.
Kiti tokiee, matyt "greituoju" budu daryti. :>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 5:27 pm

Nu, dabar beržinės košelės valgysi xD
Ne, jeigu iš rimto tai Light'as labai sexy ten x3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 5:57 pm

Gražūs ♥️
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 6:19 pm

Fe~ nemėgstu košių, nenoriu~ košės tokios klampios ir ir košiškos~ gal nereikia ką? Mad Things 4282798970

anywho~ ačiū visiems...and man ten dar teko Light'ą storinti fak, tas pic pagal kurį prisiminiau kostiumą norėjo, kad Light'ą pieščiau per pus plonesnį...kaip kokį anoreksiką Mad Things 234797
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:24 pm

mwahahahahaha~ tik vienas~ ir labai prastas~ [KILL PAINT.NET~ daugiau niekada juo nebesinaudosiu] iš pasiruošimų vasarį atsidarančiam forumui...dar liko 2 full body pic nupiešt Mad Things 2578313619
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Rao
ur rlly gay
Rao


Pranešimų skaičius : 3136
Taškai : 60754
Join date : 2009-07-23
Miestas : Myself

Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:27 pm

Oh my <3
Tik linijos kiek per blankios, bet gražūūūū
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:29 pm

dėl linijų tai žinau~ paint.NET sugadino jas turėjau per Artweaver taisyt tai šitaip ir gavosi ._.
Atgal į viršų Go down
Rao
ur rlly gay
Rao


Pranešimų skaičius : 3136
Taškai : 60754
Join date : 2009-07-23
Miestas : Myself

Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:31 pm

Panit.NET nerules -.- kiečiausias yra Pš'as
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 6:19 pm

bet kad aš tokį gaučiau, o visi bandymai atsisiųst iš torrent buvo FAIL...visvieną man labiau reikėtu SAI xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 6:29 pm

(lovez them)
Man reikės įkelt nufotkintus, nes mano planšetė ant LapTop neveik
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mad Things Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mad Things   Mad Things Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mad Things
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
wake up :: Archyvai-
Pereiti į: