wake up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the mind is a terrible place to get lost in
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mitsu is here. :3

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:09 pm

1.Vardas, slapyvardis, tėvavardis ir etc.: Mitsuki. :3
2.Pavardė: error.
3.Giminė: error.
4.Amžius: error.
5.Rasė: Vampyrė~
6.Fotografija:
Spoiler:
7.Ginklas: dantys, nagai, lėkštės, kebabai and so on.
8.Istorija: duh. error.
9.Teminės dainos arba video: https://www.youtube.com/watch?v=IPeWGXE1U2Q
mwhahahah. : D
10.Charakteris: Mitsuki nuotaika yra labai nepastovi, bet šiaip dažniausiai ji būna linksma iki tol kol ją kas nors suerzina ir ji pradeda nevaldomai plūstis. Mitsu dievina viską kas saldu, ir prireikus gali pasistengti būti miela.Mitsu is here. :3 192177
11.Papildoma informacija: Už cookiehs padarys beveik bet ką. Už šokoladą taip pat. ♥️♥️♥️
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:10 pm

Hello ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 6:12 pm

Hey~ ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 2:38 pm

Hmm. Vampyrų pajėgos stiprėja xD
Atgal į viršų Go down
Rao
ur rlly gay
Rao


Pranešimų skaičius : 3136
Taškai : 60764
Join date : 2009-07-23
Miestas : Myself

Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 2:49 pm

Ta gerai, trūksta jų XDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 2:51 pm

Čia antitwilightfanų draugija buvo susirinkus xD
Atgal į viršų Go down
Rao
ur rlly gay
Rao


Pranešimų skaičius : 3136
Taškai : 60764
Join date : 2009-07-23
Miestas : Myself

Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 2:56 pm

Reikia tokį forumą sukurti XDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 2:57 pm

xD Apsieisim xD. Reklamose uždėk ne tik THE END, bet ir ANTITWILIGHTFANŲ draugija xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:29 pm

Yay, antitwilightų draugija. xD
Edward has to die DD:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:32 pm

{PRIE FLOOOODO, knows it} Šiandien feisbuke skaičiau kažkokios merginos pasireiškimą: {vertimas} Susipažinome prieš 2 sav. Pirmasis pasimatymas buvo vakar, bet pajutau, kad jį myliu tik šiandien.. Tai TAIP PANAŠU į "twilight"! Jis TOKS panašus į Edwardą!!! OOOhhh. Aš noriu susigrąžinti Edwardą"


Ccullens has to die!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:34 pm

ohmajgod, lol. XDDD

yeah, agree. Cullens has to die. ant laužo juos! >D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:36 pm

Čia toks nerealus xD Po kelių dienų tos pačios merginos pareiškimas: "Mane paliko. Mano širdis sudaužyta. Aš vis svajoju apie EDWARDĄ" xD

ŽIAURIAI
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:39 pm

joo~
Bet įsivaizduok, dabar ji spjautų ant vampyrų ir įsimylėtų imaginary vilkolakius. Tada susirastų lauke kokį šunį ir jį prievartautų sakydama: Here's my Jacob :33
Vat, ir tokiu būdu zoofilų daugėja in dah world. T.T
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:41 pm

DAR žiauriau. Nea, Staphanie Meyer sukūrė žiaurų pasaulį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:49 pm

Būtent. .-.
ehh, bet kam dabar lengva? xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 3:58 pm

MAN!!!!! xDDD Ak, taip, jeigu nesipykčiau su savo draugais. Dėl krepšinio. xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 4:02 pm

yay. uhm, dėl krepšinio? o__o
kodėl dėl to? xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 4:09 pm

Aš už lietuvos rytą, o mano draugeliai už žalgirį - tai ir ginčijamės per dienas xD nuo žaidimo iki biudžeto ir vadybininkų xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 4:13 pm

high five, aš irgi už Lietuvos rytą~ xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 4:14 pm

Aš nors Kaunietė, bet irgi už LR.. Nors už Abu:DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitimeTr. 01 27, 2010 5:14 pm

Aš už LR xD Nes ŽALGIRIS pakankamai fanų ir taip turi :3
Ech. Palaikymo sulaukkiau!!!:3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mitsu is here. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mitsu is here. :3   Mitsu is here. :3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mitsu is here. :3
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
wake up :: Archyvai-
Pereiti į: